Modelowanie/powiększanie ust

40 minut. Tylko tyle potrzeba, by zmienić znacząco swój codzienny wygląd i uzyskać zadowalający efekt, który utrzyma się przez 12-16 miesięcy i sprawi, że z przyjemnością będzie się patrzyło w lustro. Modelowanie ust stanowi jeden z zabiegów, który w ramach medycyny estetycznej przeprowadza nasza bydgoska placówka. Używamy w tym celu kwasu hialuronowego usieciowanego, który wiąże cząsteczki wody, dzięki czemu pozwala na powiększenie i nawilżenie istotnego elementu twarzy, zapewniając odpowiednie efekty, zgodnie z potrzebami klientek.

Modelowanie ust – kiedy się na nie zdecydować?

Zabieg modelowania (powiększania) ust skierowany jest do wszystkich osób, które są niezadowolone ze swojego wyglądu, zwłaszcza w sytuacji utraty objętości, zaniku konturu oraz rozmazanej czerwieni wargowej. Wskazaniem do zabiegu są również małe lub asymetryczne wargi, a także opadające kąciki, które mogą znacząco obniżać codzienne samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu. Oczywiście, istnieją znaczące przeciwwskazania do zabiegu (m.in. ciąża, karmienie piersią, infekcje ogólne, choroby autoimmunologiczne, stany zapalne skóry i inne), dlatego każdorazowo przeprowadzana jest rozmowa z klientem, by upewnić się, że nie zachodzą czynniki wykluczające możliwość przeprowadzenia zabiegu powiększania.

Modelowanie ust – jakie efekty uzyskam?

Marzą Ci się powiększone oraz pełniejsze wargi, a także redukcja zmarszczek wokół? To tylko niektóre z efektów, jakie możesz osiągnąć, decydując się na skorzystanie z tego zabiegu medycyny estetycznej w naszym bydgoskim salonie kosmetycznym. Poprawa konturu oraz objętości, lepsze nawilżenie oraz podniesienie kącika to sytuacje, do których dąży wiele kobiet. Nowe proporcje z kolei stanowią sposób na to, by w końcu z przyjemnością patrzeć w lustro, nakładając ulubioną szminkę na co dzień lub przed ważnym wyjściem.

40 minut to naprawdę niewiele w perspektywie zadowalającego efektu utrzymującego się ponad rok, prawda? Przekonaj się o tym na własnej skórze, umawiając się na wizytę w naszej bydgoskiej placówce medycyny estetycznej w celu przeprowadzenia zabiegu powiększania (modelowania) ust.